Kuş Kovucu Dikenli Tel

2017-09-29 09:54:21

Kuş kovucu dikenli tel ürünü kuş ve diğer canlılar ile kontrol sistemlerinin en etkilisidir. Kuş kovucu diken olarak kuşkonmaz teli bazı bölgelerde kullanılmayabilir. Kapalı ve çok büyük bir fabrika düşündüğünüzde kuşkonmaz telini uygulayıp, Sonik ve Ultrasonik ses sistemlerinden de yardım almanızı önermekteyiz. Özellikle Havalaanları Kuş Problemlerini mimuma indiren kuşkonmaz dikenli teli ve elektronik kuş kovucu sistemleri uygulayabilirsiniz.

Kuş kovar adından da anlaşılacağı üzere kuşların konmasının istenmediği yerlere monte edilen veya ultrasonik ses yayarak o bölgeden uzaklaştırmaya yarayan aparatların tümüne kuş kovar denmektedir. Bunlar çatı aralarına, dükkan reklam panolarına, tarım alanlarına, hava alanı ve elektrik dağıtım hatlarına kuşların verdikleri zararları önleme amaçlı üretilen kuş kovar düzeneklerdir.

Konuyu biraz daha örneklerle açacak olursak özellikle ilkbahar ve yaz aylarında  hareketlenen kuş popilasyonu evimizin camlarının önüne, baca aralarına, çatı aralarına konmaları ve yuvalanmaları sonucu oluşan pislik ve kirliliğin insan sağlığını tehdit eden virüslerin bulaşması önlemek amaçlı piyasaya sürülen kuş kovucu ürünler genellikle çaydırıcı türden olup kuşlara her hangi bir zararı bulunmamaktadır. 

İletişim Sayfamızdan Bizler İle İletişime Geçebilir Sipariş Verebilirsiniz.