Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Plastik Kuşkonmaz Teli 3D Model

17,50 TL
Açıklama:

Plastik Kuşkonmaz Tel 3D model ürün 50 CM'de 42 adet diken sayısı ile Türkiye'de tek. En etkili kuş kovucu ürün olarak binanızı kuş çeşitleri olan karga, martı, güvercin kovucu olarak bilinir ve sizi kuş pisliklerinden getirdiği salgın hastalıklardan korur. Ev, iş yerleri ve diğer tüm mimari yapılarda kullanılan kuşkonmaz telleri, pencere kenarları ya da yağmur olukları gibi alanlara kuşların konmasını engellemektedir.

Çatı, pencere pervazları ve baca gibi alanlara sürekli olarak kuşların konması yüzeylere zarar verebilmektedir. Bununla birlikte farklı hastalık ve virüsleri taşıyabildikleri de ortaya çıkarılmıştır. Bu nedenle kuşkonmaz diken teller kullanılmaktadır.

Özellikler:

Plastik Kuşkonmaz Teli 50 CM ( 3 Dikenli Model )

1. En: 15 cm. 
2. Uzunluk: 50 cm. 
3. Yükseklik: Taban yüksekliği dahil 11.5 cm 
4. Şeffaf Polikarbonat plastikten imaldir. 
5. Alt tablo uçları yanlış montaja engel olmak için özel puzzle kilit sistemlidir. Bu sayede düzgün bir montaj imkanı sağlar, ara boşluklar oluşmadığından kuşların geçebileceği açıklıklar oluşmaz. 
6. ½ metrede 14 diken bloğu, Tek bir diken bloğunda 3 çubuk; 14 diken bloğunda toplam 42 diken bulunur. 1 metrede 84 diken bulunur. 
7. UV dayanıklılığına sahiptir.

8. ESCR (Çevresel etkili çatlamaya dire